Nowogard, ul.Zamkowa 7b

DEKLARACJE

  • 65 lat Tradycji, Jakości, Innowacyjności


  • Polski Producent obuwia


  • Nowy katalog produktów


O firmie

Przedsiębiorstwo Państwowe GARDIA w Nowogardzie jest polskim producentem obuwia roboczego i bezpiecznego. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1953 r.

W swojej historii firma działała na rynku pod nazwą:

  • Przedsiębiorstwo Wyrobów Skórzanych nr 2 (PWS) w latach 1953 – 1987,
  • Przedsiębiorstwo Przemysłu Obuwniczego(PPO) w latach 1988 – 2004.

Firma specjalizuje się w produkcji obuwia  bezpiecznego i zawodowego zaspokajając potrzeby rynku krajowego. Przez okres ponad 50 lat funkcjonowania na rynku przedsiębiorstwo zbudowało dobrą i trwałą pozycję konkurencyjną. Doświadczenie firmy jest również uznawane przez odbiorców, co wyraża się wysoką świadomością marki. Najważniejsze atuty naszego obuwia; to: przystępna cena, stała gwarancja wysokiej jakości, oraz przyzwyczajenie wielu odbiorców. Firma funkcjonuje na rynku polskim w oparciu o stabilną sieć Partnerów Handlowych, których zadaniem jest dystrybucja i promocja produktów firmy oraz serwis dla klientów na rynkach lokalnych. Są to najczęściej, największe i najbardziej liczące się hurtownie na danym terenie.

W przedsiębiorstwie został wprowadzony system zarządzania jakością wg normy ISO 9000 potwierdzony certyfikatem wydanym przez Polski Rejestr Statków w Gdańsku. Jakość produkowanego obuwia odpowiada normom europejskim i jest potwierdzona certyfikatami CE.

Swoją działalność kierujemy na:

  • doskonalenie jakości technicznej produktów (nowe technologie),
  • zapewnienie stałej wysokiej jakości produktów,
  • maksymalne zaspokojenie potrzeb każdego klienta w zakresie jakości obuwia, terminowości dostaw oraz innych spraw mających wpływ na harmonijną współpracę.

 

Pobierz katalog produktów GARDIA w formacie PDF

Pobierz »

Szybki kontakt


Copyright © 2015 Przedsiębiorstwo Państwowe GARDIA ,
 ul. Zamkowa 7b, 72-200 Nowogard, woj. zachodniopomorskie,
tel.: 91 39 25 570, e-mail:  biuro@ppgardia.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Projekt i wykonanie: PROMOPOINT.pl