Nowogard, ul.Zamkowa 7b

  • 65 lat Tradycji, Jakości, Innowacyjności


  • Polski Producent obuwia


  • Nowy katalog produktów


Aktualności

Szanowni klienci !Informujemu, iż od dnia 14-02-2018 roku rozpoczynamy promocję na obuwie ocieplane - wszystkie wzory.
Zapraszamy do zakupów -30% do wyczerpania zapasów

Czytaj dalej »

Wszystkich nszych klientów zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach SAWO 2018 w Poznaniu. Więcej informacji na ten temat w najbliżsym czasie.

Czytaj dalej »

Szanowni klienci, z dniem 19-02-2018 roku wchdzi w życie nowy cennik obuwia naszej produkcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Działem Marketingu marketing@ppgardia.pl

Czytaj dalej »

Przeznaczone dla pracowników – jako środki ochrony indywidualnej – buty BHP spełniają określone wymagania. Dotyczy to przede wszystkim właściwości poszczególnych elementów konstrukcyjnych. Dzięki temu obuwie zawodowe, ochronne  i bezpieczne pozwala na skuteczną ochronę stóp i nogi przed zagrożeniem w miejscu pracy.

Czytaj dalej »

Obowiązujące w Polsce normy i Rozporządzenia Ministra Gospodarki regulują zasady dopuszczania pracowników do wykonywania czynności zawodowych. Dotyczy to jego ubioru i wyposażenia. Obuwie BHP, spełniające wymagania przewidziane przepisami prawa, pozwala pracownikom na wykonywanie swoich obowiązków i zapewnia im ochronę.

Czytaj dalej »

Szanowni Państwo. Informujemy, iż od dnia 20-02-2017 roku będzie obowiązywać nowy cennik obuwia naszej produkcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży lub z Działem Marketingu.

Czytaj dalej »

Pobierz katalog produktów GARDIA w formacie PDF

Pobierz »

Szybki kontakt

Copyright © 2015 Przedsiębiorstwo Państwowe Gardia,
ul. Zamkowa 7b, 72-200 Nowogard, woj. zachodniopomorskie,
tel.: 91 39 25 570, e-mail: biuro@ppgardia.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: PROMOPOINT.pl