Nowogard, ul.Zamkowa 7b

DEKLARACJE

  • 65 lat Tradycji, Jakości, Innowacyjności


  • Polski Producent obuwia


  • Nowy katalog produktów


Aktualności

Szanowni klienci !Informujemy, że w dniach 26-28.04.2016 roku odbedą sie Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO  w Poznaniu. Nasze Przedsiębiorstwo tradycyjnie bierze w nich udział jako wystawca. Zapraszamy wszystkich naszych przyszłych i obecnych klientów do spotkania sie z nami w czasie trwania targów Pawilon 3 stoisko 27

Czytaj dalej »

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy,Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO w Poznaniu pawilon 3 stoisko 73 w dniach 9-11 kwietnia 2014 r.

Czytaj dalej »

Uprzejmie informujemy, że w roku 2014 roku wprowadzamy do produkcji i sprzedaży cztery nowe artykuły obuwia na podeszwie PU/PU metodą wtrysku bezpośredniego.

Czytaj dalej »

Uprzejmie informujemy, że wydaliśmy nowy katalog produkowanego przez nas obuwia (edycja IV rok 2014).

Czytaj dalej »

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO w Poznaniu pawilon 6a stoisko 56 w dniach 24-26 kwietnia 2012 r.

Czytaj dalej »

Uprzejmie informujemy, że w roku 2010 roku uruchomiliśmy nowoczesną linię (wtryskarka DESMA) do produkcji obuwia na podeszwie PU/PU metodą wtrysku bezpośredniego. Efektem pracy wtryskarki jest zastosowanie do produkowanego obuwia system wtrysku bezpośredniego (najbardziej trwałe połączenie spodu z cholewką) oryginalnej podeszwy z dwuwarstwowego poliuretanu PU/PU zapewniającą optymalny komfort pracy.

Czytaj dalej »

Pobierz katalog produktów GARDIA w formacie PDF

Pobierz »

Szybki kontakt


Copyright © 2015 Przedsiębiorstwo Państwowe GARDIA ,
 ul. Zamkowa 7b, 72-200 Nowogard, woj. zachodniopomorskie,
tel.: 91 39 25 570, e-mail:  biuro@ppgardia.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Projekt i wykonanie: PROMOPOINT.pl