PP Gardia

Nowogard, ul.Zamkowa 7b

  • 65 lat Tradycji, Jakości, Innowacyjności


  • Polski Producent obuwia


  • Nowy katalog produktów


Series PU/PU

Footwear with a double-layer polyurethane oil-proof sole (PU/PU)

Rubber

Footwear with an oil-proof rubber sole

Tradycja.

Jesteśmy na rynku
od 1953 roku.

Organizacja.

Przestrzegamy ustalonych procedur działania określonych normą
ISO 9001:2008.

Jakość.

Jakość obuwia odpowiada normom europejskim i jest potwierdzona certyfikatami.

Innowacyjność.

GARDIA to symbol nowoczesnego obuwia zawodowego i bezpiecznego.

Polski producent obuwia bezpiecznego i zawodowego - Gardia

Jesteśmy polskim producentem obuwia bezpiecznego, zawodowego, roboczego i militarnego. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, wykorzystując do ich tworzenia wyłącznie najlepsze materiały i stosując sprawdzone rozwiązania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobytej wiedzy oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu wykonujemy obuwie:

  • bezpieczne,
  • zawodowe,
  • militarne,
  • robocze,
  • letnie,
  • ocieplane.

W naszym asortymencie znajdują się modele trzewików, półbutów oraz sandały. Produkujemy artykuły z podnoskiem metalowym i niematalową wkładką antyprzebiciową,  które chronią dodatkowo przed skutkami nieszczęśliwych wypadków. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu, zarówno na halach produkcyjnych i magazynowych, jak też przy stanowiskach z obsługą maszyn. Stale pracujemy nad polepszeniem naszej oferty i poprawą jakości wyrobów, dlatego Klientom dostarczamy także wyściółki filcowe, wkładki polietylenowe oraz wyściółki profilowane, a także sznurowadła.

Działamy zgodnie z firmową dewizą - Każdy Klient jest dla nas najważniejszy. Właśnie dlatego zajmujemy się wykonaniem obuwia bezpiecznego na specjalne zamówienie (w przypadku nietypowych wymiarów). Proponujemy również akcesoria BHP i takie preparaty jak chemia gospodarcza.

Więcej o naszej firmie »

Download GARDIA catalogue of products as PDF file

Download »

News

Szanowni Państwo!Na zbliżające się targi SAWO 2018 przygotowaliśmy nowe stoisko wystawiennicze. Z pewnością będzie dobrze widzialne na hali wystawienniczej PAWILON 3. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania.

Read more »
20/03
2018

SAWO 2018

Szanowni KlienciSerdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznych targów SAWO 2018 w Poznaniu w dniach 24-26.04.2018 roku. Nasza lokalizacja PAWILON 3 STOISKO 97.

Read more »

Contact us

Copyright © 2015 PP Gardia, ul. Zamkowa 7b, 72-200 Nowogard
All rights reserved.

Project and realization: PROMOPOINT.pl