Nowogard, ul.Zamkowa 7b

  • Polski Producent obuwia


  • Nowy katalog produktów


News

Przeznaczone dla pracowników – jako środki ochrony indywidualnej – buty BHP spełniają określone wymagania. Dotyczy to przede wszystkim właściwości poszczególnych elementów konstrukcyjnych. Dzięki temu obuwie ochronne, zawodowe i bezpieczne pozwala na skuteczną ochronę stóp i nogi przed zagrożeniem w miejscu pracy.
Read more »
Obowiązujące w Polsce normy i Rozporządzenia Ministra Gospodarki regulują zasady dopuszczania pracowników do wykonywania czynności zawodowych. Dotyczy to jego ubioru i wyposażenia. Obuwie BHP, spełniające wymagania przewidziane przepisami prawa, pozwala pracownikom na wykonywanie swoich obowiązków i zapewnia im ochronę.
Read more »
Dedykowane pracownikom różnych branż obuwie BHP można podzielić na trzy grupy pod kątem poziomu zagrożenia. W każdej z nich występują dodatkowo klasy ochrony. Pomagają one ocenić czy dana para butów będzie odpowiednia do warunków stanowiskowych, ponieważ określają indywidualne właściwości i wskazują odporność na czynniki zewnętrzne.
Read more »

Szanowni Państwo. Informujemy, iż od dnia 20-02-2017 roku będzie obowiązywać nowy cennik obuwia naszej produkcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży lub z Działem Marketingu.

Read more »

Szanowni klienci !Informujemy, że w dniach 26-28.04.2016 roku odbedą sie Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO  w Poznaniu. Nasze Przedsiębiorstwo tradycyjnie bierze w nich udział jako wystawca. Zapraszamy wszystkich naszych przyszłych i obecnych klientów do spotkania sie z nami w czasie trwania targów Pawilon 3 stoisko 27

Read more »

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy,Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO w Poznaniu pawilon 3 stoisko 73 w dniach 9-11 kwietnia 2014 r.

Read more »

Download GARDIA catalogue of products as PDF file

Download »

Contact us

Copyright © 2015 PP Gardia, ul. Zamkowa 7b, 72-200 Nowogard
All rights reserved.

Project and realization: PROMOPOINT.pl