Nowogard, ul.Zamkowa 7b

  • 65 lat Tradycji, Jakości, Innowacyjności


  • Polski Producent obuwia


  • Nowy katalog produktów


News

Szanowni klienci !Informujemy, że w dniach 26-28.04.2016 roku odbedą sie Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO  w Poznaniu. Nasze Przedsiębiorstwo tradycyjnie bierze w nich udział jako wystawca. Zapraszamy wszystkich naszych przyszłych i obecnych klientów do spotkania sie z nami w czasie trwania targów Pawilon 3 stoisko 27

Read more »

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy,Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO w Poznaniu pawilon 3 stoisko 73 w dniach 9-11 kwietnia 2014 r.

Read more »

Uprzejmie informujemy, że w roku 2014 roku wprowadzamy do produkcji i sprzedaży cztery nowe artykuły obuwia na podeszwie PU/PU metodą wtrysku bezpośredniego.

Read more »

Uprzejmie informujemy, że wydaliśmy nowy katalog produkowanego przez nas obuwia (edycja IV rok 2014).

Read more »

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO w Poznaniu pawilon 6a stoisko 56 w dniach 24-26 kwietnia 2012 r.

Read more »

Uprzejmie informujemy, że w roku 2010 roku uruchomiliśmy nowoczesną linię (wtryskarka DESMA) do produkcji obuwia na podeszwie PU/PU metodą wtrysku bezpośredniego. Efektem pracy wtryskarki jest zastosowanie do produkowanego obuwia system wtrysku bezpośredniego (najbardziej trwałe połączenie spodu z cholewką) oryginalnej podeszwy z dwuwarstwowego poliuretanu PU/PU zapewniającą optymalny komfort pracy.

Read more »

Download GARDIA catalogue of products as PDF file

Download »

Contact us

Copyright © 2015 PP Gardia, ul. Zamkowa 7b, 72-200 Nowogard
All rights reserved.

Project and realization: PROMOPOINT.pl